Szkoda, że Śląsk przegrywa, ale z drugiej strony, fajnie że garbata dola robi się coraz bardziej garbata
Ale pewnie skończy się tak, że profesur rzuci chłopakom parę milionów za utrzymanie i nagle przypomną sobie, jak grać. To cwane bestie, żydowska krew
