A jaka to różnica? Jak udowodnią im kłamstwo lustracyjne to przecież wymienią mandaty na pedałow i transów, więc tak czy owak będziecie płakać.
Pozdrawiam ciepło z latyfundiów TW "Dąbrowskiego"
--
Nie napisałem tego, orzełku ; ) Jeśli to prawda to powinien wylecieć, ale i tak lamenty konserwy pod niebiosa będą, kogokolwiek by nie rzucono ma jego miejsce.