Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
wislak1995
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
19926
15.10.2011, 09:06
Awantura wokół Euro2012 bez Krakowa rozgorzała na nowo
http://sport.interia.pl/euro-2012/ne...rakowa,1708680
wislak1995
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak1995
Znajdź inne posty napisane przez wislak1995