!!IRIVER!! napisał(a):

|
Swoją drogą, na jakiej podstawie, skoro w drabince między trzema zainteresowanymi (Lech, Korona, Śląsk) każdy wygrał po jednym meczu i po jednym przegrał, a najgorszy bilans bramek ma Lech, to właśnie Lech jest pierwszy w tabeli?
|
Ano takie że jakakolwiek wewnętrzna tabela ma zastosowanie po rozegraniu dwumeczu.Na dziś liczy się ogólny bilans bramkowy
A co do Podbeskidzia - Kibic_1906 wyjaśnił. Mecze Podbeskidzia wzbudzają tak 'wielkie' zainteresowanie, że grają w najgorszym czasie antenowym.