Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16956
Stary 14.10.2011, 22:57
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą, na jakiej podstawie, skoro w drabince między trzema zainteresowanymi (Lech, Korona, Śląsk) każdy wygrał po jednym meczu i po jednym przegrał, a najgorszy bilans bramek ma Lech, to właśnie Lech jest pierwszy w tabeli?
Ano takie że jakakolwiek wewnętrzna tabela ma zastosowanie po rozegraniu dwumeczu.Na dziś liczy się ogólny bilans bramkowy

A co do Podbeskidzia - Kibic_1906 wyjaśnił. Mecze Podbeskidzia wzbudzają tak 'wielkie' zainteresowanie, że grają w najgorszym czasie antenowym.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując