Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Misiek570
Senior Member
Od: 10.2009
Skąd: Salwator
Offline
#
23966
14.10.2011, 22:29
Al_29
napisał(a):
Liceum nr 8 koło Ronda Grzegórzeckiego. Bardzo przyjemnie się tam gra
No własnie niestety nie uda się tam zagrać w niedziele. Są jakies zawody chyba.
Misiek570
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Misiek570
Znajdź inne posty napisane przez Misiek570