Wyświetl pojedynczy post
Misiek570
Senior Member
 
Od: 10.2009
Skąd: Salwator

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23966
Stary 14.10.2011, 22:29
Al_29 napisał(a):Wyświetl post
Liceum nr 8 koło Ronda Grzegórzeckiego. Bardzo przyjemnie się tam gra
No własnie niestety nie uda się tam zagrać w niedziele. Są jakies zawody chyba.
Odpowiedz cytując