Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16953
Stary 14.10.2011, 22:12
Podbeskidzie albo gra w piatek o 18 albo w soboty o 13,raz chyba jeszce grali w poniedzialek

zajebiste pory ,nie ma co

na miejscu klubu pisal bym do C+ ,bo dlaczego oni maja rozgrywac mecze o tak beznadziejnych porach,to ze sa malym klubem itd wcale ich nie stawia w gorszym szeregu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując