Podbeskidzie albo gra w piatek o 18 albo w soboty o 13,raz chyba jeszce grali w poniedzialek
zajebiste pory ,nie ma co
na miejscu klubu pisal bym do C+ ,bo dlaczego oni maja rozgrywac mecze o tak beznadziejnych porach,to ze sa malym klubem itd wcale ich nie stawia w gorszym szeregu.