Wyświetl pojedynczy post
Misiek570
Senior Member
 
Od: 10.2009
Skąd: Salwator

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23964
Stary 14.10.2011, 21:51
Gdzie znajdę blisko centrum jakieś boiska do gry w piłkę? Najlepiej ze sztuczną bądź naturalna trawka. Boisko na VIII LO odpada gdyż nie można tam grać w niedzielę.
Odpowiedz cytując