Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Misiek570
Senior Member
Od: 10.2009
Skąd: Salwator
Offline
#
23964
14.10.2011, 21:51
Gdzie znajdę blisko centrum jakieś boiska do gry w piłkę? Najlepiej ze sztuczną bądź naturalna trawka. Boisko na VIII LO odpada gdyż nie można tam grać w niedzielę.
Misiek570
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Misiek570
Znajdź inne posty napisane przez Misiek570