Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15013
Stary 14.10.2011, 21:46
Rosomak, odpowiadam krótko na Twojego posta. Pomyłka, która mi wytknąłeś to chyba - tak mi się zdaje efekt nieuwagi i trochę braków w edukacji jednak (wygląda na to, że każdy herb jest symbolem, nie każdy symbol herbem). Dziękuję Ci za zwrócenie mi uwagi. Co do meritum naszej rozmowy - dalej będziemy się pięknie różnić. Pozdrawiam Cię i do zobaczenia na R22.

W symulowanie kontuzji przez Maora nie wierzę. Inaczej: w głowie mi się nie mieści takie coś. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Poza tym obstawiam jutro pierwszy gol Genkowa w sezonie
Odpowiedz cytując