Rosomak, odpowiadam krótko na Twojego posta. Pomyłka, która mi wytknąłeś to chyba - tak mi się zdaje efekt nieuwagi i trochę braków w edukacji jednak (wygląda na to, że każdy herb jest symbolem, nie każdy symbol herbem). Dziękuję Ci za zwrócenie mi uwagi. Co do meritum naszej rozmowy - dalej będziemy się pięknie różnić

. Pozdrawiam Cię i do zobaczenia na R22.
W symulowanie kontuzji przez Maora nie wierzę. Inaczej: w głowie mi się nie mieści takie coś. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Poza tym obstawiam jutro pierwszy gol Genkowa w sezonie
