Rosomak napisał(a):

105 lat to pewnie gruba księga.
Jaki tytuł i kto jest autorem?
Jest coś nowego oprócz tego co już przeczytaliśmy?
Jaka kasa?
Przydałby się jakis bliższy, ogólny opis by zachęcić kibiców...
|
Księga

?
Raczej gazeta - szyta - jeśli o tym samym myślimy co będzie
