Chodzi o ABG: wyzywanie od "czarnuchów" będzie karane banem. Jak ktoś tego nie rozumie - trudno. Natomiast od zadawania pytań o naszą aktywność jest ten wątek. Jeśli tego nie rozumiesz - też trudno. Jeśli nie rozumiesz, czym jest sarkazm - trudno, po raz kolejny
