Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2792
Stary 14.10.2011, 20:47
Chodzi o ABG: wyzywanie od "czarnuchów" będzie karane banem. Jak ktoś tego nie rozumie - trudno. Natomiast od zadawania pytań o naszą aktywność jest ten wątek. Jeśli tego nie rozumiesz - też trudno. Jeśli nie rozumiesz, czym jest sarkazm - trudno, po raz kolejny
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując