Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
coolibeer
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
3004
14.10.2011, 20:22
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 4-1 (1-1)
Skład: Pareiko - Lamey,Bunoza, Jaliens, Palijć - Wilk, Nunez, Jirsak - Iliev, Biton, Kirm
Bramki: Biton, Wilk,Iliev,Genkow
Zmiany: Genkow, Diaz, Brud
coolibeer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coolibeer
Znajdź inne posty napisane przez coolibeer