Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16948
Stary 14.10.2011, 20:08
Idzie, Idzie!
POD-BES-KIDZIE!!







Ale i tak Cracovia się utrzyma, na wiosnę pewnie znowu przyjdzie lepsza forma, lub przeciwnik będzie akurat tego dnia "słabszy"
Odpowiedz cytując