Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kamrat
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16945
Stary 14.10.2011, 19:45
Lubie takie początki weekendu. Ci co zaczęli walczyć z komuną po '89 "umacniają" się na dnie tabeli. Teraz pasuje żeby zaczęli strajkować, bezie niezły ubaw.
My Psy musimy trzymać się razem!
Odpowiedz cytując