Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kamrat
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
16945
14.10.2011, 19:45
Lubie takie początki weekendu. Ci co zaczęli walczyć z komuną po '89 "umacniają" się na dnie tabeli. Teraz pasuje żeby zaczęli strajkować, bezie niezły ubaw.
My Psy musimy trzymać się razem!
Kamrat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamrat
Znajdź inne posty napisane przez Kamrat