Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Zybi
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Białystok
Offline
#
11
14.10.2011, 19:39
Wisła Kraków-Jagiellonia Białystok 4:1 (1:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Palijć - Wilk, Nunez, Jirsak - Iliev, Biton, Kirm
Bramka: Biton, Iliev, Jirsak ,Kirm
Zmiany: Genkov, Boguski, Garguła.
...::: ZyBi :::...
Zybi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zybi
Znajdź inne posty napisane przez Zybi