Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Banitaz
Member
Od: 02.2011
Offline
#
7092
14.10.2011, 19:32
Semper Fidelis 1985
napisał(a):
Na młynie wolne miejsca tylko na C5
Nie tylko, dzisiaj około 18 kupiłem na C2.
Kolejki bardzo małe (prawie wogóle)
Banitaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Banitaz
Znajdź inne posty napisane przez Banitaz