|
Na FUlham bilety leca jak na sytuacje niezle.T jest paranoja.LE to juz dla Wisły mozna powiedziec rozgrywki zakonczone przed ich rozpoczeciem.Widac jak sie ludzie mobiluzją zeby tylko przyjsc i zobaczyc zagranicznego rywala:/
Tylko Wisła...
San Antonio Spurs ) 99,03,05,07
Madrid cabron....
Detroit Red Wings!
|