Panowie Jaroo1 i Gosc2332: przestańcie zaśmiecać ten wątek personalnymi potyczkami. Dyskusja ma być merytoryczna, a nie polegać na obrzucaniu się błotem. Przy okazji złamaliście kilkakrotnie regulamin, co zostało odpowiednio "nagrodzone".
PS. Grunt to być skromnym, ale i szczerym zarazem:
Cytat:
|
To będzie ostatni otwierany przeze mnie odcinek, ale zrobię to z dużą satysfakcją. Mój potencjał został odpowiednio wykorzystany. Przede mną tak długo wytrzymał na funkcji ministra odpowiedzialnego za transport minister Liberadzki, ale on niewiele budował .
|
- Grabarczyk o tym, że nie chce być dalej ministrem.
Odpowiednio wykorzystany potencjał = długie utrzymywanie się przy korycie, pardon - na stanowisku
