Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14710
Stary 14.10.2011, 18:11
Panowie Jaroo1 i Gosc2332: przestańcie zaśmiecać ten wątek personalnymi potyczkami. Dyskusja ma być merytoryczna, a nie polegać na obrzucaniu się błotem. Przy okazji złamaliście kilkakrotnie regulamin, co zostało odpowiednio "nagrodzone".

PS. Grunt to być skromnym, ale i szczerym zarazem:

Cytat:
To będzie ostatni otwierany przeze mnie odcinek, ale zrobię to z dużą satysfakcją. Mój potencjał został odpowiednio wykorzystany. Przede mną tak długo wytrzymał na funkcji ministra odpowiedzialnego za transport minister Liberadzki, ale on niewiele budował .
- Grabarczyk o tym, że nie chce być dalej ministrem.

Odpowiednio wykorzystany potencjał = długie utrzymywanie się przy korycie, pardon - na stanowisku
Ostatnio edytowane przez flamengista : 14.10.2011 o godz. 18:49.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo