flamengista napisał(a):

Ale można zmienić ceny biletów na następną rundę. Ewidentnie widać, że jest problem z zapełnieniem stadionu. Więc lepiej mieć podobny przychód przy pełnych trybunach, niż na wpół pustych. Bo jest więcej argumentów w negocjacjach ze sponsorem. No i tworzy się dobra atmosfera wokół Wisły.
A z czasem ceny można podnosić tak, by stadion nadal był zapełniony.
Co więcej: sam, mimo że płacę słono za karnet na E widzę głęboki sens w zniżkach dla uczniów i studentów, a także dla rodzin z dziećmi. Wiadomo - czym skorupka za młodu nasiąknie...
PS. Panowie, po co wracać do Euro i decyzji o przyznaniu organizacji meczów? Przecież my się głównie martwiliśmy tym z obawy, że stadionu nie dokończą. Stadion praktycznie gotowy, więc nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem.
|
Źle się wyraziłem - powinno być "w środku rundy" a nie "w środku sezonu". Zmiana może ( i powinna) nastąpić od rundy wiosennej. Użalanie się nad cenami na Jagę nie ma sensu.