Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19924
Stary 14.10.2011, 17:58
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ale można zmienić ceny biletów na następną rundę. Ewidentnie widać, że jest problem z zapełnieniem stadionu. Więc lepiej mieć podobny przychód przy pełnych trybunach, niż na wpół pustych. Bo jest więcej argumentów w negocjacjach ze sponsorem. No i tworzy się dobra atmosfera wokół Wisły.

A z czasem ceny można podnosić tak, by stadion nadal był zapełniony.

Co więcej: sam, mimo że płacę słono za karnet na E widzę głęboki sens w zniżkach dla uczniów i studentów, a także dla rodzin z dziećmi. Wiadomo - czym skorupka za młodu nasiąknie...

PS. Panowie, po co wracać do Euro i decyzji o przyznaniu organizacji meczów? Przecież my się głównie martwiliśmy tym z obawy, że stadionu nie dokończą. Stadion praktycznie gotowy, więc nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem.
Źle się wyraziłem - powinno być "w środku rundy" a nie "w środku sezonu". Zmiana może ( i powinna) nastąpić od rundy wiosennej. Użalanie się nad cenami na Jagę nie ma sensu.
Odpowiedz cytując