Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19923
Stary 14.10.2011, 17:52
rafkur napisał(a):Wyświetl post
To już po bandzie - w normalnych warunkach zawsze będą bogatsi i biedniejsi. Mecz to nie jest dobro podstawowe.

Ten temat miał sens na początku sezonu i miewa przed meczami pucharowymi. Na ligę nikt nie zmieni cen w środku sezonu. Proste do zrozumienia to chyba jest ale widać nie dla większości.
Ale można zmienić ceny biletów na następną rundę. Ewidentnie widać, że jest problem z zapełnieniem stadionu. Więc lepiej mieć podobny przychód przy pełnych trybunach, niż na wpół pustych. Bo jest więcej argumentów w negocjacjach ze sponsorem. No i tworzy się dobra atmosfera wokół Wisły.

A z czasem ceny można podnosić tak, by stadion nadal był zapełniony.

Co więcej: sam, mimo że płacę słono za karnet na E widzę głęboki sens w zniżkach dla uczniów i studentów, a także dla rodzin z dziećmi. Wiadomo - czym skorupka za młodu nasiąknie...

PS. Panowie, po co wracać do Euro i decyzji o przyznaniu organizacji meczów? Przecież my się głównie martwiliśmy tym z obawy, że stadionu nie dokończą. Stadion praktycznie gotowy, więc nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 14.10.2011 o godz. 17:54.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując