Wyświetl pojedynczy post
alkoholik
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków(Nowy Kleparz)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 14.10.2011, 13:19
Ludzie no zastanówcie się co by było gdby w Polsce zabrakło derbów Krakowa gdyby Wisła bądz Cracivia upadła myśle że po pewnym czasie, kibicie jednej bądz drugiej grużyny by się nie cieszeli bo by było poprostu nudno Choć podzielam zdanie że wsumie co my możemy zrobić , Faktycznie dyskusja jest troche bezsensu.