Ludzie no zastanówcie się co by było gdby w Polsce zabrakło derbów Krakowa gdyby Wisła bądz Cracivia upadła myśle że po pewnym czasie, kibicie jednej bądz drugiej grużyny by się nie cieszeli bo by było poprostu nudno

Choć podzielam zdanie że wsumie co my możemy zrobić , Faktycznie dyskusja jest troche bezsensu.