Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
AveLechia
Senior Member
Od: 10.2010
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
10224
14.10.2011, 12:08
@
KLEPARZ
: jeszcze nie posłałem i chyba MU odpuszczę myślałem jeszcze o nie szczęsnym tWENTE i Atletico Madryt !?
AveLechia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AveLechia
Znajdź inne posty napisane przez AveLechia