Wyświetl pojedynczy post
coonta
maurotanin
 
 
Od: 04.2004
Skąd: je wziąłem pewnie zapytacie :]

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19915
Stary 14.10.2011, 12:01
w Dzienniku Polskim napisano, że trybuna już jest oddana do użytku:

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...ce-widzow.html
Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując