Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
coonta
maurotanin
Od: 04.2004
Skąd: je wziąłem pewnie zapytacie :]
Offline
#
19915
14.10.2011, 12:01
w Dzienniku Polskim napisano, że trybuna już jest oddana do użytku:
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...ce-widzow.html
Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
coonta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coonta
Znajdź inne posty napisane przez coonta