Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14702
Stary 14.10.2011, 10:27
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Gościu2323 powtarzasz w kółko to samo..Jedynym hasłem propagandowym całego platformowego pijaru jest: stop kaczyzmowi.. Jeśli ktoś głosuje na PO byle być przeciwko Kaczyńskiemu to jest "lemingiem".. A takich ludzi jest masa..

Kolejny przyklad manipulacji, z dzisiejszych mediów :
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ile-z...wiadomosc.html

Szkoda, że autorzy nie wspomnieli o moralności Miodowicza albo Rapackiego, którzy pobierają rządowe pensje i jeszcze większe mundurowe emerytury i wcale nie przeszkaszadza to GW..
A jak ktoś głosuje na PiS byle być przeciwko Tuskowi, to kto ?