Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15005
Stary 14.10.2011, 09:32
http://tsw.com.pl/news/Marko-Jovanov...-TSWcompl-1478
Prawie półgodzinny wywiad z Marko Jovanoviciem:
-Po meczu z Legią jeden z dziennikarzy zapytał mnie, co myślę o kibicach Legii, że może to przez nich przegraliśmy, bo byli głośno, śpiewali przez cały czas. Powiedziałem mu, że to nie może być powodem, bo nasi fani są po prostu lepsi. Oni również śpiewają cały czas i podkreślam, oni po prostu są lepsi. Są fantastyczni, cieszę się, że mogę grać dla nich, w klubie, w który wspierają wspaniali kibice.
Odpowiedz cytując