Hmm, z jakiegoś powodu anulowali mi spudłowany zakład na Santos.

Nie wiem dlaczego, ale mi to nie przeszkadza.
Niemniej coś niepokojącego dzieje się w lidze brazylijskiej. Trzeba rozważyć odpuszczenie jej. Jeszcze jeden meczyk zagram, jak nie trafię, to rozstaję się z nimi do nowego sezonu.