Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7082
Stary 13.10.2011, 23:06
bylem dzisiaj w kasach bilety na fulham schodza nawet niezle kolejek co prawda nie ma ale stale ktos przychodzi takze frekwencja moze byc ciekawa poza tym sporo turystow z zagranicy sie paleta
natomiast na Jage na C zostalo jeszcze troche na C5 inne sektory nie wiem
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 13.10.2011 o godz. 23:30.
Odpowiedz cytując