bylem dzisiaj w kasach bilety na fulham schodza nawet niezle kolejek co prawda nie ma ale stale ktos przychodzi takze frekwencja moze byc ciekawa poza tym sporo turystow z zagranicy sie paleta

natomiast na Jage na C zostalo jeszcze troche na C5 inne sektory nie wiem