Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19908
Stary 13.10.2011, 22:51
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Boniek też gada głupoty bo Kraków jako jedno z dwóch miast złożyło dokumenty w terminie, więc nawet on nie wie co i jak
Chociaż jest to temat o budowie R22 a nie Euro 2012 to chciałbym podkreślić, że Zbigniew Boniek powiedział całą prawdę!
Kraków wysłał taką aplikację, że nie było innego wyboru, bo gra na "bez obrazy" R22 w obecnym stanie jest niedopuszczalna. Kraków powinien mieć stadion nie na 33 tys. lecz na ponad 45 tys. i nie chodzi mi tutaj tylko wyłącznie o sferę gry na stadionie miejskim Wisły, bo hala w Czyżynach nie rozwiązuje sytuacji z brakiem miejsca na koncerty światowych artystów i innych widowisk. Aspekt funkcjonalności i wizualny naszego stadionu sam odrzucił Kraków w wyścigu po Euro 2012 i wszystkie głupie wyjaśnienia , że 4 miasta zostały wybrane dzięki protekcji polityków są śmieszne, bo Majchrowski nic szczegółnego dla Euro 2012 nie zrobił, a to że będziemy gościć w Krakowie Holandię, Włochy, Anglię wcale mnie nie dziwi jeśli popatrzymy na lokalizację, transport i boiska główne ale jak ci wszyscy zobaczą "resztę" bazy piłkarskiej w Krakowie to dostaną oczopląsu.

sry za lekki oftop ;]
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując