Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
23954
13.10.2011, 22:46
Znalazłem coś takiego może Ci pomoże:
http://time4event.wordpress.com/2008...-z-myspacecom/
Iść ku słońcu, ku wolności iść... Wolność po polsku, morze przelanej krwi...(...)
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
PrzemooTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrzemooTSW
Znajdź inne posty napisane przez PrzemooTSW