Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1150
Stary 13.10.2011, 21:37
Jachcik napisał(a):Wyświetl post
Co do płyty Łony z Webberem(o którym zapomniałeś) płyta jest naprawde bardzo dobra, czego mozna bylo się spodziewać po tym duecie.


A co do pogrubionego tekstu, można odrazu zauważyć kierowanie się w Twoim toku rozumowania stereotypami, jak w przypadku GW do 'kiboli'. Nie o to chodzi, żebym się spinał, ale wnioskuje z tego że mało rapu słuchasz. Peace
Absolutnie nie kieruję się stereotypami, nie mam nic do jarających, ani nawijających o tym, mimo tego, że trzymam się od haszu z dala, bo nie jednemu chłopakowi zielone zniszczyło życie, albo inaczej - stało się jego sensem. Tylko po prostu zauważam, że ostatnio dużo produkcji w tym temacie, nie żeby mi to jakoś przeszkadzało, ale mimo wszystko nie trafiają w moje gusta.

A czy rapu słucham dużo, czy mało to nie wiem, za eksperta się z całą pewnością nie uważam, ale staram się mniej więcej śledzić scenę
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując