Jachcik napisał(a):

Co do płyty Łony z Webberem(o którym zapomniałeś) płyta jest naprawde bardzo dobra, czego mozna bylo się spodziewać po tym duecie.
A co do pogrubionego tekstu, można odrazu zauważyć kierowanie się w Twoim toku rozumowania stereotypami, jak w przypadku GW do 'kiboli'. Nie o to chodzi, żebym się spinał, ale wnioskuje z tego że mało rapu słuchasz. Peace
|
Absolutnie nie kieruję się stereotypami, nie mam nic do jarających, ani nawijających o tym, mimo tego, że trzymam się od haszu z dala, bo nie jednemu chłopakowi zielone zniszczyło życie, albo inaczej - stało się jego sensem. Tylko po prostu zauważam, że ostatnio dużo produkcji w tym temacie, nie żeby mi to jakoś przeszkadzało, ale mimo wszystko nie trafiają w moje gusta.
A czy rapu słucham dużo, czy mało to nie wiem, za eksperta się z całą pewnością nie uważam, ale staram się mniej więcej śledzić scenę
