Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1436
Stary 13.10.2011, 20:06
KROKU napisał(a):Wyświetl post
Pytanko czy muszę logować się do Ubisoftu aby zagrać w nowych Herosów bo nie mogę tego przeskoczyć jak ktos gra to proszę o radę
Zadne logowanie i zadne uaktualnianie wersji...

Zalezy jaka masz wersje..
Ale z tego co wiem motyw z dopisaniem /offline podobno dziala w wersji Skidrow..
Odpowiedz cytując