KROKU napisał(a):

|
Pytanko czy muszę logować się do Ubisoftu aby zagrać w nowych Herosów bo nie mogę tego przeskoczyć jak ktos gra to proszę o radę
|
Zadne logowanie i zadne uaktualnianie wersji...
Zalezy jaka masz wersje..
Ale z tego co wiem motyw z dopisaniem /offline podobno dziala w wersji Skidrow..