wiślak 86 napisał(a):

jakiś czas temu koleś z Korony w ich gazetce napisał artykuł o poglądach na emigrantów i został skazany za rasizm.
Gazetka ta to "Złocistokrwiści" kiedyś widziałem pdf z tym. ma ją może ktoś na kompie u mógłby podesłać na jakiś serwer? może być albo całość albo sam art za który został skazany.
|
podbijam cholernie mi zależy na tym a wiem że gdzieś taki skan wędruje po sieci...