Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
 
Od: 11.2002
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1435
Stary 13.10.2011, 19:25
KROKU napisał(a):Wyświetl post
Pytanko czy muszę logować się do Ubisoftu aby zagrać w nowych Herosów bo nie mogę tego przeskoczyć jak ktos gra to proszę o radę
nie trzeba ... jaki blad Ci wyskakuje? jakas masz wersje witaminki? (od kogo konkretnie)




co do samych Heroes to warto samemu sprawdzic bo jest wiele zmian w systemie rozgrywki (chocby to ze mapa jest podzielona na strefy wplywo i juz nie mozna pozajmowac sobie kopalnie dla siebie na calej mapie tylko juz trzeba zdobywac miasta lub forty)
Odpowiedz cytując