KROKU napisał(a):

|
Pytanko czy muszę logować się do Ubisoftu aby zagrać w nowych Herosów bo nie mogę tego przeskoczyć jak ktos gra to proszę o radę
|
nie trzeba ... jaki blad Ci wyskakuje? jakas masz wersje witaminki? (od kogo konkretnie)
co do samych Heroes to warto samemu sprawdzic bo jest wiele zmian w systemie rozgrywki (chocby to ze mapa jest podzielona na strefy wplywo i juz nie mozna pozajmowac sobie kopalnie dla siebie na calej mapie tylko juz trzeba zdobywac miasta lub forty)