Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu
Offline
#
23951
13.10.2011, 18:29
Żmijka
napisał(a):
Mój fejsbuk nie chce mnie meldować. Daje "zamelduj" i myśli, myśli, myśli ... i nic. Jakies rady? Mam xperie x10mini.
mój ma to samo od kilku tygodni. zacząłem korzystać z FB przez WiFi (jak przez kompa).
snikki_(konto-usuniete)
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez snikki_(konto-usuniete)