Wisła Kraków: archiwalne zdjęcia remontowanego stadionu! Po 25 latach otworzą wszystkie trybuny!
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,t,tm,zid.html
W sumie racja. To w 1985 roku rozkopali stadion. Jak się patrzy na te fotki, to aż niezręcznie narzekać na to, co mamy teraz. Przed remontem nasz stadion naprawdę wyglądał jak z innego świata. Dobra galeria.