mitmichael napisał(a):

|
Ale super losowanie dla Estonczykow. Jak zagraja z Irlandia tak jak grali w grupie eliminacyjnej to zagrają na Euro.
|
Mówisz o tym meczu z Wyspami Owczymi? Jak dla mnie tylko cud może dać awans Estończykom i to w połączeniu z wyraźnym zlekceważeniem rywala przez Iroli. Nie ta półka. Estończycy mieli kupe farta w grupie. Teraz nawet fart może nie wystarczyć.
PS. Dodam, że według mnie dużo gorszą reprezentacją są Czesi i to byłoby wymarzone losowanie, a nie mocni Irole.