Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 13.10.2011, 16:01
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ale super losowanie dla Estonczykow. Jak zagraja z Irlandia tak jak grali w grupie eliminacyjnej to zagrają na Euro.
Mówisz o tym meczu z Wyspami Owczymi? Jak dla mnie tylko cud może dać awans Estończykom i to w połączeniu z wyraźnym zlekceważeniem rywala przez Iroli. Nie ta półka. Estończycy mieli kupe farta w grupie. Teraz nawet fart może nie wystarczyć.

PS. Dodam, że według mnie dużo gorszą reprezentacją są Czesi i to byłoby wymarzone losowanie, a nie mocni Irole.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując