Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1432
Stary 13.10.2011, 13:24
KROKU napisał(a):Wyświetl post
Pytanko czy muszę logować się do Ubisoftu aby zagrać w nowych Herosów bo nie mogę tego przeskoczyć jak ktos gra to proszę o radę
Też właśnie chciałem zapytać o to. No i ogólnie, jakby ktoś powiedział , czy w ogóle warci zachodu, bo ja tam na swoją III nie narzekam ...
Odpowiedz cytując