KROKU napisał(a):

|
Pytanko czy muszę logować się do Ubisoftu aby zagrać w nowych Herosów bo nie mogę tego przeskoczyć jak ktos gra to proszę o radę
|
Też właśnie chciałem zapytać o to. No i ogólnie, jakby ktoś powiedział , czy w ogóle warci zachodu, bo ja tam na swoją III nie narzekam

...