Znaleźli się kolejni winni fatalnej kondycji finansowej państwa - tym razem to nauczyciele. Dostali podwyżkę i w ten sposób rujnują finanse samorządów. Premier i księgowy nie mają forsy, żeby zwiększyć subwencje oświatową ale w niczym im to nie przeszkodziło sypnąć oczywiście nie swoim groszem tylko samorządowym.
Cytat:
|
Płace nauczycieli pochłaniają średnio 107 proc. subwencji
|
http://www.rp.pl/artykul/56567,73210...uczycieli.html
Podwyżka będzie ale w zamian za to drodzy nauczyciele nie będziecie mieć już dodatków. I zamiast podwyżki będzie obniżka