Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14690
Stary 13.10.2011, 12:02
Znaleźli się kolejni winni fatalnej kondycji finansowej państwa - tym razem to nauczyciele. Dostali podwyżkę i w ten sposób rujnują finanse samorządów. Premier i księgowy nie mają forsy, żeby zwiększyć subwencje oświatową ale w niczym im to nie przeszkodziło sypnąć oczywiście nie swoim groszem tylko samorządowym.
Cytat:
Płace nauczycieli pochłaniają średnio 107 proc. subwencji
http://www.rp.pl/artykul/56567,73210...uczycieli.html

Podwyżka będzie ale w zamian za to drodzy nauczyciele nie będziecie mieć już dodatków. I zamiast podwyżki będzie obniżka
Ostatnio edytowane przez dulli78 : 13.10.2011 o godz. 12:18.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"