Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
KROKU
Member
Od: 06.2007
Offline
#
1431
13.10.2011, 11:26
Pytanko czy muszę logować się do Ubisoftu aby zagrać w nowych Herosów bo nie mogę tego przeskoczyć jak ktos gra to proszę o radę
KROKU
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KROKU
Znajdź inne posty napisane przez KROKU