Wyświetl pojedynczy post
KROKU
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1431
Stary 13.10.2011, 11:26
Pytanko czy muszę logować się do Ubisoftu aby zagrać w nowych Herosów bo nie mogę tego przeskoczyć jak ktos gra to proszę o radę
Odpowiedz cytując