Arapaho napisał(a):

Proszę cie....o czym ty piszesz? Cenzura w komentarzach? Nawet na tym forum są moderatorzy którzy usuwają posty nie zwiazane z tematem lub obraźliwe .
I manipulacja że niedawali sondaży OBOP i CBOS które były mielone na każdej stacji TV dziesiątki razy dziennie a z kolei pokazywali te które były z mniej znanych sondażowni? Tutaj też je wklejaliśmy wiec rozumiem że manipulowaliśmy tzn.wprowadzaliśmy w błąd kogoś i ty zgodnie z tymi błędnymi sondażami zagłosowałeś nie zgodnie ze swoją wolą? Beka
|
Widzisz, chodzi o to że publikowali i OBOP i CBOS. Ale tylko te sondaże gdzie PiS zyskiwał. A cenzura, czy napisanie pod artykułem gdzie się cieszyli ile to głosów.stracił Tusk, a ile ktoś inny, że Kaczyński stracił 71. Tyś głosów było nie związane z tematem , czy może ich to obrazilo , że tego nie opublikowali?