Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#966
Stary 13.10.2011, 08:49
orzeu napisał(a):Wyświetl post
W calej akcji z koszulkam zastanawia najbardziej po co w ogole o tym informowali? Wystarczylo koszulek nie dawac i tyle, ktos by sie zastanawial o co chodzi? Nawet w tak blahej sprawie nie przemyslano jakie moga byc konsekwencje. Ktos pomyslal "a dobra, to napiszcie ze ksoulek nie dajemy", a nikt juz nie zastanowil sie jaka moze byc reakcja kibicow. Dzialanie dorazne, na krotka mete, bez pomyslunku nad tym co bedzie pozniej.
Wydaje mi się, że raz - to co piszesz, czyli, że nikt nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji takiego newsa. A po drugie, co skłoniło piłkarzy do tego, żeby o tym mówić? Wygląda na to, że spotkali się z taką sytuacją po raz pierwszy i nie chcieli po prostu, żeby "było na nich". Co świadczy też o tym, że nie do końca im się ta decyzja podoba. No, ale to wszystko świadczy o podejściu do kibiców osób decyzyjnych.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując