Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14681
Stary 13.10.2011, 08:12
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Cenzura, w komentarzach, jak mam Ci to pokazać ? A manipulacje, np. sondaże przed wyborami jakie tam dawali, te gdzie PiS tracił jakby nie istniały i publikowali jedynie te gdzie zyskiwał. A czy niszowy? Ostatnio się przechwalali ile to osób ich odwiedza i jak to się ich cytuje.
Fajna była też zmiana okładki ich gazetki GPC, najpierw dali http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...kWhbSbKFiKY5xC
a potem zmienili http://gpcodziennie.pl/uploads/image...2011101027.jpg
Jeszcze tu ktoś opisał to http://g.host.salon24.pl/353292,saki...a-wyborcow-pis dla przypomnienia to co w GPC zazwyczaj pojawia się też na niezalezna.
Proszę cie....o czym ty piszesz? Cenzura w komentarzach? Nawet na tym forum są moderatorzy którzy usuwają posty nie zwiazane z tematem lub obraźliwe .
I manipulacja że niedawali sondaży OBOP i CBOS które były mielone na każdej stacji TV dziesiątki razy dziennie a z kolei pokazywali te które były z mniej znanych sondażowni? Tutaj też je wklejaliśmy wiec rozumiem że manipulowaliśmy tzn.wprowadzaliśmy w błąd kogoś i ty zgodnie z tymi błędnymi sondażami zagłosowałeś nie zgodnie ze swoją wolą? Beka
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej