gosc2332 napisał(a):

Proszę cie....o czym ty piszesz? Cenzura w komentarzach? Nawet na tym forum są moderatorzy którzy usuwają posty nie zwiazane z tematem lub obraźliwe .
I manipulacja że niedawali sondaży OBOP i CBOS które były mielone na każdej stacji TV dziesiątki razy dziennie a z kolei pokazywali te które były z mniej znanych sondażowni? Tutaj też je wklejaliśmy wiec rozumiem że manipulowaliśmy tzn.wprowadzaliśmy w błąd kogoś i ty zgodnie z tymi błędnymi sondażami zagłosowałeś nie zgodnie ze swoją wolą? Beka

...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej