Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#964
Stary 13.10.2011, 08:11
W calej akcji z koszulkam zastanawia najbardziej po co w ogole o tym informowali? Wystarczylo koszulek nie dawac i tyle, ktos by sie zastanawial o co chodzi? Nawet w tak blahej sprawie nie przemyslano jakie moga byc konsekwencje. Ktos pomyslal "a dobra, to napiszcie ze ksoulek nie dajemy", a nikt juz nie zastanowil sie jaka moze byc reakcja kibicow. Dzialanie dorazne, na krotka mete, bez pomyslunku nad tym co bedzie pozniej.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując