Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.10.2011, 23:11
Panowie o czym tutaj pitolicie.

Zeby wygrac mecz w Polskiej lidze wystarczą 2 rzeczy- ambicja i chęci.

kto ma tego wiecej ten wygrywa to troche jak sie gralo w podstawowce ,albo na łące za domem-kto wiecej biegal i sie "stawial" ten z reguły wygrywał,cipcioki zawsze dostawały po uszach.

zreszta,cos takiego jak stala forma,kondycja itd u nas nie funkcjonują.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując