Panowie o czym tutaj pitolicie.
Zeby wygrac mecz w Polskiej lidze wystarczą 2 rzeczy- ambicja i chęci.
kto ma tego wiecej ten wygrywa

to troche jak sie gralo w podstawowce ,albo na łące za domem-kto wiecej biegal i sie "stawial" ten z reguły wygrywał,cipcioki zawsze dostawały po uszach.
zreszta,cos takiego jak stala forma,kondycja itd u nas nie funkcjonują.