Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14677
Stary 12.10.2011, 22:27
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Tylko, ze ja sie nie kreuje na mlodego, wyksztalconego i madrzejszego, kulturalniejszego od tluszczy z PiSu tak jak to robia wyborcy PO. I nigdzie wyzej nie napisalem, ze ja nie uzywam takiego jezyka tylko napisalem, ze takiego jezyka uzywacie wy, takze prosze sie nie obrzucac ze mna gownem tylko przyznac sie do swojego bledu zamiast szukac haka na mnie.
Jacy wy? Ja jestem w jednej osobie, pokaż gdzie pisałem w języku nienawiści ?