Jaroo1 napisał(a):

|
Tylko, ze ja sie nie kreuje na mlodego, wyksztalconego i madrzejszego, kulturalniejszego od tluszczy z PiSu tak jak to robia wyborcy PO. I nigdzie wyzej nie napisalem, ze ja nie uzywam takiego jezyka tylko napisalem, ze takiego jezyka uzywacie wy, takze prosze sie nie obrzucac ze mna gownem tylko przyznac sie do swojego bledu zamiast szukac haka na mnie.
|
Jacy wy?

Ja jestem w jednej osobie, pokaż gdzie pisałem w języku nienawiści ?