Drodzy, jest sprawa do zagłosowania.Jedyny temat muzyczny, więc mam nadzieję, że nikt się nie obrazi.
Dziewczyna ma niebiański głos, a gitarzysta trzyma bardzo fajny wysoki poziom.
Chodzi o duet Miesiączek/Niedojadło z Krakowa. Wystepują w Must Be The Music.
Niewiele brakło im, zeby awansować bezpośrednio do finału, teraz trzeba im pomóc w głosowaniu na facebooku.
Codziennie można oddać 10 głosów. Każdemu z góy dzięki!
http://apps.facebook.com/must-be-the...6c70000100000c