AS82 napisał(a):

Zajebiscie ,że mi wklejasz wynik matury ale osoby z wykształceniem podstawowym i zasadniczym nie zdaja matury ,ale to już tak na marginesie
|
To może jeszcze weźniemy pod uwagę stopę bezrobocia? Z poprzednich wyborów, ale nie zdeaktualizowalo się..
http://blogbudowniczy.blox.pl/html/1...15.html?6,2010
A już z tych wyborów - w gminie Kobylnica, znanej z filmu Arizona, PO znów ma miażdżące zwycięstwo - 46,47% + 13,07 % dla Palikota. 60% mlodych, wyksztalconych we wsi po PGR-owskiej, to naprawdę swietny sukces obecnego rządu
