gosc2332 napisał(a):

Polecam mniej niezaleznej i tym podobnych stron
Powyżej pokazałeś ładnie jak wygląda język miłości, z nikogo się nie naśmiewałeś, wyzywałeś.
|
Może napiszesz miłośniku mediów Szechtera vel Michnika i tow. Waltera co takiego nieprawdziwego jest jest w niezaleznej bo widze że wjechała ci na ambicję i cały czas puszczasz bąki na ten temat. Chętnie podyskutujemy które medium jest działające na szkodę Polski