Snow napisał(a):

Zajebiscie ,że mi wklejasz wynik matury ale osoby z wykształceniem podstawowym i zasadniczym nie zdaja matury ,ale to już tak na marginesie
Dalej dyskutować nie ma sensu ,bo nie bede sie powtarzal i ripostował do wypowiedzi które nie sa w ogole na temat ,typu porównania z Targowicą