|
Shoutbox to wielkie dobro tego forum, zastąpił kolejne inkarnacje "luźnego" tematu i związane z nimi kontrowersje, dał ujście meczowym emocjom - tak jak wyżej kolega napisał: odciążył forum.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|