|
Chciałem napisać coś konstruktywnego ale stwierdziłem, że przekonanych nie ma co przekonywać a nie przekonanych się nie przekona i w dodatku już po wyborach więc emocje opadły.
Siedząc dzisiaj w autobusie podsłuchałem taką oto rozmowę :
Tato co to jest transseksualista bo w TV o tym mówią ?
Synku nie wiem spytaj mamy, On ci powie.
To żart chodź kto wie co będzie w niedalekiej przyszłości.
Ostatnio edytowane przez harimata : 12.10.2011 o godz. 20:38.
Kod:
W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem
9 października wywal Tuska do śmietnika !
|